Elektrik Tesisat Tamiri

BY IN Genel 5 Yorum var

Elektrik Tesisatlarının Aynı Binalar Gibi Ömürleri Vardır Elektrik Tesisatı Eskimiş Binalarda Yangın çıkma Riski Çok Yüksekdir.

Elektrik Tesistanın Eskimiş Olduğunu Nasıl anlarız?
Elektrik Tesatınız Kalbolarının Zamanla oksitlenmesi Ve deforme olması kaçınılmazdır Elektrik Sayacından Sigortalarınıza Gelen Kalbolarda Deformasyon var ise Dairenizin Yada Binanızın Elektrik Tesisatını Yenilemeniz Gerekmektedir.
Tesisatınızın Deforme Oldugunu anlamanız için Eletkrili Soba Klima Isıtıcılar Çalıştırdığınızda Sigortadan Evinize gelen tesisat kablosunun aşırı Isınması Elektrik tesisatınız Eskimiş Ve değişmesi gerektiğini gösterir.

Elektrik Tesisat Tamirinde Ustaelektrikci.com olarak Yanmaz kablo kullanmayı tercih ediyoruz Yanmaz kablo Herhangi bir Ark kısa devre durumunda kabloyu Saran Özel yanmaz iletkensiz madde sayesinde alev almaz.

Elektrik tesisatınızı Bir ustaya baktırmanız önemlidir.
Gün içinde zaten çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb. birçok elektronik cihaz elektrik kullanıyorken üstüne ilave gelen yüklemeler ile hem elektrik tesisat zorlanır hem de sigorta sistemi hasar görebilir.
Aşağıdaki Resimde Kısa Devre Sonucu çıkan yangının Resmidir.


Fazla elektrik kullanımı yüzünden elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltajın sürekli düşük gelmesi ve elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpması , elektrikli cihazların bozulmaları ve hatta yangın bile olabilir.

5 Yorumlar

 1. ankara elektrikçi arıyorum |

  Merhaba ankara’da bir villa için ortalama 250 m2 lik bir alan içerisine sıfırdan elektrik tesisatı döşetilecektir. Fiyat çalışması alabilirmiyiz?

  Cevapla
 2. Zafer Çağlar |

  Evimin Mutfak Bölümündeki elektrik tesisatında Sorun vardı Sürekli Sigortalar atıyordu Sağolsunlar Usta Sabah Gelip 1 Günde mutfak tesisatını Komple Değiştirdi Tavsiye Ederim Elektrik Tesisat sorunu yaşayan insanlara.

  Cevapla
 3. Mehmet Ünlü |

  Kartal ‘da Elektrikçi Ararken Ümraniye deki elektrikçiyi buldum Sağolsun Evimin tadilatdan Dolayı elektrik tesisatınında Değişmesi gerekti İlgili bir usta ve işini Temiz yapıyor

  Cevapla

Ne Düşünüyorsunuz ?