Elektrikli Ev Aletleri Tamiri

BY IN Genel 7 Yorum var

Elektrikli Ev aletleri Tamiri

Günümüz Şartlarında Evde kullandığımız Bütün Ev Aletleri Zamanla Bozulur. Ustaelektrikci.com Elektrik Malzemesi Satışının Yanı Sıra Elektrikli Ev aletlerininde  Tamirini Yapmaktadır .

Bozulan Elektrikli ev aletlerinizi Ütü elektrikli soba Elektrikli Fırın Butür elektrikli Ev aletleriniz Bozulduğunda Firmamıza Gelip bakıta bilir tamirini yaptıra bilirsiniz Usta elektrikci Elektrikli ev aletlerinin azrılarınıda gidermekde ve müşterilerinin Ev ekonomise katkıda bulunmaktadır Evinizdeki Ev aleti bozulduysa Atmayın Bize Getirin Tamir Edelim Yeniden Kullanmınızı Sağlayalım Hem Sizler Hemde ülke Ekonomisi Kazansın.

Markalı – markasız ürünlerin, tamir çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda saat 20:00’a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 20:00’dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

Elektrikli Süpürge tamirin’de önemli husus  Elektrik süpürgesinin sökülmemesi işin ehli olmayan bir kimseye tamir ettirmeye çalışılmamasıdır. Nedeni söküp takarken içeriden bir parçanın kayıp olması özellikle plastik vakum tutucuların motor değişimlerinde ufak plastik vakum tutucular neredeyse motor fiyatına gelmekte ve Süpürge tamir süresini uzatmaktadır. Sökülmüş veya tamir edilmeye çalışan süpürgeler ile Orjinal hali ile hasarlı süpürgelerin tamir fiyatları Değişiklik Gösterir. Süpürge motorunda veya kablosundaki Azıraları Usta olmayan kişilere yaptırmamanız veyada yapmaya çalışmamanız gerekmetedir. Elektrik Süpürglerinin motorlarının Dönüş hızları hesap ediğinde Söküp yerine tam oturmaması durumunda Size’de Zarar vericektir Buna Dikkat etmenizi Tavsiye Ederiz Ustaelektrikci.com

7 Yorumlar

 1. Hülya Sönmez |

  Süpürge tamiri için ustayla görüştüm Daha önce Hiç tamir yaptırmamıştım Sağolsunlar Süpürgenin Motoru yanmış Dedi Motor değişimini yaptı Eski yanık olan motoruda Süpürge ile beraber teslim etti Dürüst işini Seven Bir insan.

  Cevapla
 2. Özlem Gencoglu |

  tost makinesini yaptırdım Hem yenisini almaktan kurtuldum hemde ilk günki gibi çalışıyor usta elektrikçiyi kuranlardan Allah razı olsun

  Cevapla
 3. Mustafa Çam |

  Konfeksiyon ütü Tamiri için Ustayla Görüştük ütü makinesini Gelip tamirini Yaptı Sağolsun Servis ve işçilik gözü kapalı güvenilicek nadir bir firma

  Cevapla
 4. Fatma kaçkın |

  Ümraniye’de elektrik süpürgesi tamirini yaptırmak isteyenler için gerçekden güzel hizmet Servislerin fahiş fiyatlar istediği günümüzde uygun fiyatlar ile iş yapan esnaf ve sanatkar insanlar herzaman deskenlenmeli usta elektrikçi bu konuda gerçekden öncü gibi olmuş.

  Cevapla

Ne Düşünüyorsunuz ?