Elektrikli Ev Aletleri Tamiri

BY IN Genel 6 Yorum var

Elektrikli Ev aletleri Tamiri

Günümüz Şartlarında Evde kullandığımız Bütün Ev Aletleri Zamanla Bozulur. Ustaelektrikci.com Elektrik Malzemesi Satışının Yanı Sıra Elektrikli Ev aletlerininde  Tamirini Yapmaktadır .

Bozulan Elektrikli ev aletlerinizi Ütü elektrikli soba Elektrikli Fırın Butür elektrikli Ev aletleriniz Bozulduğunda Firmamıza Gelip bakıta bilir tamirini yaptıra bilirsiniz Usta elektrikci Elektrikli ev aletlerinin azrılarınıda gidermekde ve müşterilerinin Ev ekonomise katkıda bulunmaktadır Evinizdeki Ev aleti bozulduysa Atmayın Bize Getirin Tamir Edelim Yeniden Kullanmınızı Sağlayalım Hem Sizler Hemde ülke Ekonomisi Kazansın.

Markalı – markasız ürünlerin, tamir çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda saat 20:00’a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 20:00’dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

6 Yorumlar

 1. Hülya Sönmez |

  Süpürge tamiri için ustayla görüştüm Daha önce Hiç tamir yaptırmamıştım Sağolsunlar Süpürgenin Motoru yanmış Dedi Motor değişimini yaptı Eski yanık olan motoruda Süpürge ile beraber teslim etti Dürüst işini Seven Bir insan.

  Cevapla
 2. Özlem Gencoglu |

  tost makinesini yaptırdım Hem yenisini almaktan kurtuldum hemde ilk günki gibi çalışıyor usta elektrikçiyi kuranlardan Allah razı olsun

  Cevapla
 3. Mustafa Çam |

  Konfeksiyon ütü Tamiri için Ustayla Görüştük ütü makinesini Gelip tamirini Yaptı Sağolsun Servis ve işçilik gözü kapalı güvenilicek nadir bir firma

  Cevapla

Ne Düşünüyorsunuz ?