Size Yardımcı olucak Mutlaka Bir Usta olucaktır.

Elektrik Tesisat Tamiri

Elektrik Tesisatlarının Aynı Binalar Gibi Ömürleri Vardır Elektrik Tesisatı Eskimiş Binalarda Yangın çıkma Riski Çok Yüksekdir.

Elektrik Tesistanın Eskimiş Olduğunu Nasıl anlarız?
Elektrik Tesatınız Kalbolarının Zamanla oksitlenmesi Ve deforme olması kaçınılmazdır Elektrik Sayacından Sigortalarınıza Gelen Kalbolarda Deformasyon var ise Dairenizin Yada Binanızın Elektrik Tesisatını Yenilemeniz Gerekmektedir.
Tesisatınızın Deforme Oldugunu anlamanız için Eletkrili Soba Klima Isıtıcılar Çalıştırdığınızda Sigortadan Evinize gelen tesisat kablosunun aşırı Isınması Elektrik tesisatınız Eskimiş Ve değişmesi gerektiğini gösterir.

Elektrik Tesisat Tamirinde Ustaelektrikci.com olarak Yanmaz kablo kullanmayı tercih ediyoruz Yanmaz kablo Herhangi bir Ark kısa devre durumunda kabloyu Saran Özel yanmaz iletkensiz madde sayesinde alev almaz.

Elektrik tesisatınızı Bir ustaya baktırmanız önemlidir.
Gün içinde zaten çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb. birçok elektronik cihaz elektrik kullanıyorken üstüne ilave gelen yüklemeler ile hem elektrik tesisat zorlanır hem de sigorta sistemi hasar görebilir.
Aşağıdaki Resimde Kısa Devre Sonucu çıkan yangının Resmidir.


Fazla elektrik kullanımı yüzünden elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltajın sürekli düşük gelmesi ve elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpması , elektrikli cihazların bozulmaları ve hatta yangın bile olabilir.

18 Comments

 1. Zafer Çağlar

  Evimin Mutfak Bölümündeki elektrik tesisatında Sorun vardı Sürekli Sigortalar atıyordu Sağolsunlar Usta Sabah Gelip 1 Günde mutfak tesisatını Komple Değiştirdi Tavsiye Ederim Elektrik Tesisat sorunu yaşayan insanlara.

 2. Bulent Şayıp

  Üsküdarda yeni şubemizin Bütün Elektrik Tesisat Değişimini Prizleri ve ışıklandırmasını yaptırdık. Makul Fiyatları ile sürekli çalışmayı istediğimiz Bir İşletme Tavsiye Ederim Başaralılar İyi çalışmalar.

  1. admin

   Ustanın Gelip Bakması lazım Bina projenizin Dışında Panoların yerini değiştirmek için yeniden proje gerekebilir olduğu yerde yenileme yaparız Telefon ile iletişime Geçerseniz daha iyi olur

 3. Samsun atakum çilingir

  Selam ustam tehlikeli Bir ama işinizi ehliyle yapıyorsunuz Güzel Bir hizmet Ve Yorumu Okuyan herkese Sesleniyorum çakma elektrikcilerden uzak durun örnek Başima Gelmiştir Evimde şohpen durmadan sigorta artırıyordu inanin yikanamıyorduk bir arkadaş dur ben bi elektrikci tanıyom başkasini cagirma gelsin o yapsın dedi uygun yapar dedi cağirdik Ve amper dusuk dedi giti amperi buyuk olan bir şartel aliıp Geldi takti Ve ve hic atmadi bizde olduk diye sevindik tabi ama cok sonra bi zaman sonra şohpeni acip içeri gectim sicak su dolduruyordum allahtan banyoda degildim şöhben direk yandi banyo resmen duman altinda kaldı banyoda olsam elektrık akımından ölcektik adamın taktıgı şartel atmadi biz hemen ana şarteli indirdik sonra adam getirdik baska bir usta dükkandan cagirdik adam geldi bakti bu amper burya kim taktı dedi başka bir usta dedim adam dediki ucuz kurtarmısınız cunki en yuksek amperi takmıs bu yuzden otomatık şartel atmaz dedi ve bunu takan ustanın dukkanı nerdeymıs dedi kim bu usta dedi dur örenıyım dedim telefonu vardı aradim ve dükkani sordum adam dukkanım yok dedi ben bu işi ek olarak yapıyorum dedi yani resmen azdaha işi bilmeyen yüzünden canimizdan olcaktik o yuzden vergi levasi ve düükani olmayan ustalra iş yaptırmayin ucuz diye yaptırdıgınız işler size su elektrik olarak geri doner 2 kurustan kaçam diye ya canindan olursun yada 10 kati kürüştan olursun

Bir cevap yazın

Soru SorTelefon Et