Size Yardımcı olucak Mutlaka Bir Usta olucaktır.

Elektrikli Ev Aletleri Tamiri

Elektrikli Ev aletleri Tamiri

Günümüz Şartlarında Evde kullandığımız Bütün Ev Aletleri Zamanla Bozulur. Ustaelektrikci.com Elektrik Malzemesi Satışının Yanı Sıra Elektrikli Ev aletlerininde  Tamirini Yapmaktadır .

Bozulan Elektrikli ev aletlerinizi Ütü elektrikli soba Elektrikli Fırın Butür elektrikli Ev aletleriniz Bozulduğunda Firmamıza Gelip bakıta bilir tamirini yaptıra bilirsiniz Usta elektrikci Elektrikli ev aletlerinin azrılarınıda gidermekde ve müşterilerinin Ev ekonomise katkıda bulunmaktadır Evinizdeki Ev aleti bozulduysa Atmayın Bize Getirin Tamir Edelim Yeniden Kullanmınızı Sağlayalım Hem Sizler Hemde ülke Ekonomisi Kazansın.

Hızlı İletişim İçin Resme Tıklayın Hemen Arayın.

Markalı – markasız ürünlerin, tamir çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda saat 20:00’a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 20:00’dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

Elektrikli Süpürge tamirin’de önemli husus  Elektrik süpürgesinin sökülmemesi işin ehli olmayan bir kimseye tamir ettirmeye çalışılmamasıdır. Nedeni söküp takarken içeriden bir parçanın kayıp olması özellikle plastik vakum tutucuların motor değişimlerinde ufak plastik vakum tutucular neredeyse motor fiyatına gelmekte ve Süpürge tamir süresini uzatmaktadır. Sökülmüş veya tamir edilmeye çalışan süpürgeler ile Orjinal hali ile hasarlı süpürgelerin tamir fiyatları Değişiklik Gösterir. Süpürge motorunda veya kablosundaki Azıraları Usta olmayan kişilere yaptırmamanız veyada yapmaya çalışmamanız gerekmetedir. Elektrik Süpürglerinin motorlarının Dönüş hızları hesap ediğinde Söküp yerine tam oturmaması durumunda Size’de Zarar vericektir Buna Dikkat etmenizi Tavsiye Ederiz Ustaelektrikci.com

14 Comments

 1. Hülya Sönmez

  Süpürge tamiri için ustayla görüştüm Daha önce Hiç tamir yaptırmamıştım Sağolsunlar Süpürgenin Motoru yanmış Dedi Motor değişimini yaptı Eski yanık olan motoruda Süpürge ile beraber teslim etti Dürüst işini Seven Bir insan.

 2. Fatma kaçkın

  Ümraniye’de elektrik süpürgesi tamirini yaptırmak isteyenler için gerçekden güzel hizmet Servislerin fahiş fiyatlar istediği günümüzde uygun fiyatlar ile iş yapan esnaf ve sanatkar insanlar herzaman deskenlenmeli usta elektrikçi bu konuda gerçekden öncü gibi olmuş.

 3. Ezgi Halat

  Ümraniye süpürge tamiri yaptırmak isteyenler için uygun fiyatlı tamir hizmetleri var ve 1 2 günde sorunu çözüp tamirini yapıyorlar Benim elektrik süpürgesinin motoru bozulmuştu usta yeni motorla değiştirdi eski içinden çıkan motoruda bize teslim etti kaliteli ve işini severek yapan birisi tavsiye ederim eğer ümraniye de süpürge tamircisi arıyor iseniz buraya bir bakın derim.

 4. Esrasu

  Arçelik Marka Sarjlı elektrik süpürgesinin sarj sorunu vardı servisde yüksek fiyat istediler usta sağolsun uygun fiyatlı kaliteleri piller ile değişimini yaptı eski çıkan pilleride bize teslim etti

 5. Sevim Tüter

  ümraniye elektrikçi’ye tost makinesi tamiri için gittim tostmakinesinin sorunu prize takınca sigortalar atıyordu sabah bıraktım usta beni aradı rezistans değişimi yapılıcak dedi rezistan değişimi ve elektrik kablosu değişimini yaptı şimdi tost makinesi öncekiden daha iyi ısınıyor ilk günki gibi kullanıyorum beni yeni tost makinesi almaktan kurtardılar tavsiye ederim bundan sonraki elektrik arızalarında ilk telefon açıcağım firma usta elektrikçi olucaktır.

 6. Tuğçe

  Saç düzeltirici Tamiri için Firma ile irtaba geçtim Aynı Gün tamirini yapıp verdiler Daha önce birkaç yere götürdüm Yapamıycaklarını Söylediler Burayı Şans Eseri buldum uygun fiyatlı tamirini yaptılar teşşekürler Usta Elektrikçiye

 7. Leyla

  Üsküdarda süpürge tamiri için firma ararken buldum telefonda görüştük nezaman isterseniz gelip tamir yaptıra bilirsiniz dedi yetkili servise bıraktıkdan sonra aradı süpürgenin tamirini yaptıklarını bildirdiler şuan hiç problemsiz kullanıyorum Tamirci arayanlar kişilere tavsiye ederim.

 8. Rahmi Özen

  Arkadaşlara Arçelik Marka süpürgemi tamir için bıraktım Biraz işleri Yoğundu İşyerlerine gittiğimde Süpürgeyi bıraktım Ertesi Gün Telefon ile arandım süpürgeniz hazır gelip alabilirsiniz Hanıma Süpürgeden memnunmusun diye Sorduğumda İlk günki aldığımız gibi çalıştığını ve çekişinin iyi olduğunu Söyledi Bizi yeni süpürge almaktan kurtaran Usta elektrikçi Firmasına Sonsuz teşekkür ediyorum hayırlı işleriniz olsun.

Bir cevap yazın

Soru SorTelefon Et