Size Yardımcı olucak Mutlaka Bir Usta olucaktır.

Klima Elektrik tesisatı montaj

Klima Elektrik tesisatı montajı

Ev yada İşyeri için aldığınız  klimanın montajı  yapıldı ancak yetkili servis biz elektriğe karışmıyoruz diyip gitti.

Hızlı İletişim İçin Resme Tıklayın Hemen Arayın.

Klima montajı için elektrik tesisatı Kullanıcağınız klimanın Gücüne Göre değişilik Göstermektedir kaç btu klimanız var ise servis ekibimize bildirirseniz o güçte kablo kullanılıcaktır.
Klima elektrik bağlantısı ücreti Bağlanıcak klimanın gücüne göre değişmektedir btu yükseldikce kullanıcak sigorta ve kablo maliyeti artıcaktır.
Salon tipi klima elektrik bağlantısı yapılmadan önce elektrik hattının çekilmesi gerekir klima servisi geldiğinde herşey hazır olmalıdır.
Klimaya elektrik gelmiyor Klimaya Elektrik gelmediği durumlarda elektrik hattı yada sigorta bağlantısı kontrol edilir yapılan kontroller sonrası klimaya elektrik gelmiyor ise klima arızalanmış demektir.
Klimaya sigorta şart mı? Evet klimaya elektrik bağlantısı yapılırken sigorta koyulması şartır aksi durumlarda kısa devre’de klimanız yanabilir.
Klima İç Ünite Elektrik Bağlantısı Usta elektrikçi servi ekibi sayesinde kolayca yaptırabilirsiniz
Prizden klimaya elektrik btu düşük klimalarda kablo yeterli geliyorsa priz hattından elektrik alınması gayet normaldir.

Biz Usta Elektrikçi olarak gelip  BTU farkı olamadan klima için buattan hat çekip sigorta takarak klimanın Çalışmasınız Sağlıyoruz , Servisler Genelde klimayı  kombinin üstüne yada yanında  monte ederler. Kombinin  için çekilen elektrik hatları bazı binalarda yetersiz geldiğinden Dairenin Ana buatından Yeniden Kablo hattı çekilmesi gerekmetedir..

Buattan sigortaya kadar 3×1,5 kablo var ve kombi için bu hat Btu yüksek klimalarda Sağlıklı olmuycaktır Btu farkı olmaksınız 3*2.5  kablo kullanıyoruz. Bunu Yapmamızın Nedeni ileride Herhangi bir Ark kısa devre yada kabloda ısınmayı engellemek ileride klimanızı değiştirseniz Bile aynı Kablo tesisatına Bağlantı yapabilirsiniz.

Klimalar Yazın Soğutma Kışın ısıtma Görevini Yaptıklarından Kışın Isıtma işleminde Elektrik tüketim farkları olucaktır. Klima Elektrik tesisat tamir ve montajı için Bize 7/24 ulaşabilir Usta Taleb Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Soru SorTelefon Et