Size Yardımcı olucak Mutlaka Bir Usta olucaktır.

Zil Tesisatı Tamiri

 

Hızlı İletişim İçin Resme Tıklayın Hemen Arayın.

Zil tesisatı Bina Sahiplerinin Hergün Kullandıkları Araç olduklarından Dolayı Bozulması halinde Acilen yaptırmak istedikleri bir Elektrik devresidir Binalarda Kullanılan Zil tesisatları Normal Elektrik tesisatı gibi değildir. Eski tesisatların deformasyonu düğmelerin bozulması neticesinde Zilin Çalmaz. Usta Elektrikçi Her Bütçeye uygun Zil tesisatı yapmaktadır.

Müşteriler için Tavsiye Ettiğimiz Zil Tesisatı Görüntülü ve Sesli uyarı sistemleridir. Sizin zilinize Herzaman iyi niyetli insanlar basmaz Tanımadığınız Kişilere Kapınızı Açmak istemezsiniz Bunun içinde Görüntülü Uyarı Sistemlerini Tercih Etmelisiniz.

Usta Elektrikçi olarak Biz Sizin ihtiyacınıza Göre Gelip Dairenize yeni sistemi montaj ederiz.

Mevcut Zil tesisatınızı Değiştirmek ve mevcut Hali ile kullanmak istersenizde ustalarımızı Arayıp Bilgi alabilirsiniz İş yoğunluğuna Göre Zil tesisatınızı 1 iş günü içinde montajını yapabiliriz. Aşağıdaki Resimden Görüntülü Audio Sistem Resmi bulunmaktadır. Mutlu Ve Güvenli Günler Ustaelektrikci.com

Görüntülü Zil tesisatı

4 Comments

  1. Ali özen

    22 daireli binanın komple zil tesisatında problemler vardı ustayı aradım yarım saat içinde geldiler yaptıkları kontrolde binanın zil tesisat trafosu ve trafodan üniteye giden kablo yanmıştı 2 saatlik bir çalışma sonucunda sorunu çözdüler tam gidiceklerdi dairelerin zillerini kontrol ederken 1 dairenin bina içinden çalan zili bina dışından çalmıyordu onuda çözdüler işinde uzman gerçekden usta elektrikçi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

Soru SorTelefon Et